Співбесіда з JavaScript 300+ запитань для Junior, Middle, Senior

По-суті, щоб стати Front-End розробником вам треба завантажити на свій комп’ютер IDE, увімкнути YouTube та повторювати за людиною, яка кодить по той бік екрану. Або ж пробувати кодити по різних статтях, з Medium в тому числі. Можна використовувати безкоштовні темплейти і верстати свої перші творіння.

  • Сініор – це САМОСТІЙНА ОДИНИЦЯ, яка здатна виконати задачу від початку до кінця без фасилітації з боку менеджера.
  • Викладач завжди на зв’язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його.
  • Бібліотеки та фреймворки, з якими працює фронтенд-спеціаліст, теж впливають на розмір винагороди.
  • А що, якщо наш код не вмиратиме щоразу, коли ми припустилися помилки, а виконуватиме якийсь функціонал?

Оскільки на певному етапі ви можете потрапити в глухий кут і не знайти рішення. У більшості сучасних проєктів використовують один з фронтенд-фреймворків чи бібліотек (React/Angular/Vue). Проте, перш ніж переходити до фреймворків, варто добре навчитися писати код за допомогою чистого JavaScript . Маючи ґрунтовні базові знання, розібратися з будь-яким JS-інструментом буде легше. Насамперед потрібно визначитися з напрямом — Back-end чи Front-end розробка.

Advertisement

IT Новости

Завдання програміста – “перенести” макет дизайнера на вебсторінку. Діма вже 4 роки розробляє зручні та доступні інтерфейси. Якось чхнув на занятті і вперше почув «Будь здоровий!

Що повинен знати Senior JavaScript розробник

В аутсорсингових компаніях зарплати сеньйорів дещо нижчі за інші компанії ($3800 проти $4000 загалом). Найвищі зарплати у тих, хто обирає Angular — $3000. І знову ж у тих, хто частіше використовує TypeScript, зарплати дещо вищі ($3100), JavaScript — дещо нижчі ($2700). Англомовний сайт, має розділи і для початківців, і для більш досвідчених кодерів. На навчання потрібно буде знаходити час і підлаштовуватись під графік.

Дуже хороша подача матеріалу, за що окреме спасибі викладачеві, також величезний плюс, що курс проходив онлайн. Все дуже сподобалося, в вересні планую продовжити навчання, якщо будуть набиратися групи онлайн. Для фулстек-розробника відкритий шлях до по-справжньому цікавим проектам і до високої навіть за мірками IT зарплати. Але головне – у нього є можливість своїми силами реалізувати авторські ідеї, впроваджувати нові рішення і розвиватися практично в будь-якому напрямку. А це часом куди важливіше, ніж висока зарплата і кар’єрні перспективи.

Зарегистрируйтесь на Портале

Я даю свою згоду на обробку персональних даних відповідно до цієї Політики конфіденційності. Привіт всім, я проходив курси по Frontend development у Львові. ITEA — це унікальна академія, комфортна атмосфера, мила адміністрація, швидке і перспективне навчання та гарний старт вашої кар’єри, це все ви знайдете в ITEA. Кожну частинку курсу веде інший вчитель, у вас з’являються свої друзі і наставники в сфері айті технологій. Front end Advanced — курси онлайн-формату, але ти практикуватимешся й після вебінарів.

Другий висновок у консоль повертає false, тому що тип двох змінних не однаковий. Що запит виробляється людиною та відобразити цю сторінку сайту. Участь у розробленні бібліотеки компонентів (якщо необхідно). Вміння працювати під тиском чи в стислі терміни, бути командним гравцем чи вирішувати конфлікти, заменеджерити певні процеси.

Якщо ви вже маєте досвід у розробці, зможете витратити менше часу на вивчення JS, ніж якби пішли на курси, що тривають пів року — рік. Ці скілли розкривають ваші індивідуальні характеристики. Для розуміння бази хорошим плюсом буде проходження курсів програмування. Наприклад, GeekHub, а також використовувати можливості, які надають самі ІТ компанії – хакатони, лекції, майстер-класи. Зрештою, всі ми вибираємо власний шлях і відповідний для нас баланс роботи та особистого життя. Але не можна говорити, що п’ять років стажу в першому і другому випадку рівнозначні.

Що повинен знати Senior JavaScript розробник

Техніки рефакторінга та code review також будуть у нагоді. Дуже важливою частиною є розуміння використання юніт тестів, а для детального розуміння підходів написання тестів можна прочитати книгу, наприклад Unit Testing Principles. JavaScript впевнено увійшов у всі найпопулярніші сфери життя. Але якщо говорити про хобі та pet projects, то відсоток охоплення ще більший. Тільки лінивий не пробував щось написати на JS або зверстати простий динамічний сайт. Усе просто, JavaScript дуже проста мова програмування і опанувати її може кожен.

ES5 і справді простий і інтуїтивно зрозумілий. Опишіть особливості кастомізації стилів стандартних елементів форм. Назвіть кілька способів створення незмінного об’єкта в JavaScript. Опишіть основні принципи роботи «збирача сміття» у JS-рушіях .

Опишіть призначення і принципи роботи з колекціями Map і Set. Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження. Ви отримаєте листа з лінком для створення нового.

Створення прототипу сайту у 2021: 7 інструментів, які вам допоможуть

Continuous delivery – це дуже важлива тема, тому варто знайти матеріал, найближчий до інфраструктури існуючого проєкта, і почитати документацію. НаприкладLearn Continuous Delivery with Bitbucket Pipelines. Сьогодні всі великі місцеві ІТ компанії також мають власні курси, на яких можна node js вакансія повчитись. Серед таких – Masters Academy , SPD-University (SPD-Ukraine), Lektorium , Interlink InCamp тощо. Набір на участь у проектах відбувається на підставі конкурсного відбору наприкінці літа, тож час підготуватися ще є. Досвід розробників так само унікальний, як і вони самі.

Що повинен знати Senior JavaScript розробник

Коли ви здатні допомогти початківцям або просто менш досвідченим членам команди, такий крок буде цілком природним. Сеньйор повинен вміти постійно уявляти собі проект в цілому і розуміти, яке місце в цьому проекті займають різні історії. Взагалі проблема зв’язку досвіду зі стажем досить поширена в сфері розробки і часто призводить до невідповідності між завищеними очікуваннями і низькими результатами.

JavaScript вважають такою, що підходить початківцям, оскільки вона має відносно прості програмні інструкції та для запуску першого рядка коду потребує тільки браузера. З першого погляду може здатися, що стек необхідних знань і умінь веб-розробника настільки великий, що бажання стати на шлях вивчення може пропасти відразу ж. Але не варто бути занадто самонадіяним, іноді дуже прості на перший погляд речі можуть виявитись дуже складними, якщо в них заглибитися. Щоб писати якісні застосунки, потрібно добре розібратись з основними концепціями в цій мові і тільки після цього варто переходити до фреймворків. Задача Junior розробника виховати в собі культуру Software Engineer і не стати заручником одного або двох фреймворків.

Зв’язок з нами

Вважається, що Архітектор Рішень – це універсальний спеціаліст із широким кругозором, який має бути готовий до складних та, разом з тим, цікавих викликів. Ми розглянемо цей шлях під кутом переходу з JS-розробки. У цьому випадку, якщо сподобався матеріал, ставте https://wizardsdev.com/ лайк. І якщо збереться достатньо лайків, напишу ще десять корисних методів для JS-розробників. Змінна, оголошена за допомогою let або const, не може бути доступна до оголошення в межах її області видимості. Це викликає помилку посилання або ініціалізації.

Почему Vue.js — отличный выбор для веб-проектов и как он обошел React

Найчастіше базові курси не потребують спеціальної підготовки. Для курсів поглибленого рівня досить матеріалу попереднього (базового) курсу. Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії.

А якщо в певний момент ви вирішите взяти паузу в навчанні, можна відмовитися від підписки та відновити її пізніше. Це зручно і вигідно для тих, хто не може навчатися за програмою з чітким графіком. Однотипні завдання і не менш однотипні їх вирішення дуже швидко перетворюються на рутину, людина моментально втрачає інтерес до своєї справи, падає його продуктивність.

У цих компаніях приблизно третина фронтендерів — джуніори чи інтерни. Рівень англійської теж має значний вплив на зарплати фронтендерів. Виняток — початківці з досвідом роботи до року, їхні зарплати не залежать від рівня англійської. Як і решта ІТ-спеціалістів, більша частина фронтенд-фахівців мають вищу освіту (86% фронтендерів і 87% розробників загалом). Дещо рідше, у порівнянні з іншими розробниками, вони вчилися в КПІ (12% проти 14% серед усіх розробників) і дещо частіше — у невеликих чи непрофільних вишах (55% проти 49%). Розробники радять знайти ментора, якщо ви обрали шлях самостійного вивчення мови.

Advertisement

На своє перше заняття в GoIT прийшов у футболці з написом Hogwarts, студенти були в захваті та ще довго жартували з цього приводу. За допомогою HTML та CSS створимо структуру й стилі сайту, зберемо шрифти, кольори, блоки сторінок. За цей час ти зробиш 2 особисті + 1 командний проєкт. Ми займаємося розробкою та підтримкою корпоративних систем, мобільних та https://wizardsdev.com/ веб-додатків, адмініструванням та технічною підтримкою ПЗ, консалтингом, розробкою власних продуктів. Якщо ж проаналізувати ці компанії в розрізі тайтлів спеціалістів, то різниці практично немає. Дещо вищі зарплати сеньйорів і мідлів у стартапах ($4550 проти $4000 загалом, $2350 проти $2200 загалом), а джуніорів — в аутстафі ($1000 проти $750 загалом).

Ще в процесі навчання вже записався на наступний курс. Курс «Frontend Розробник» від «Main Academy» кращий варіант для старту вашої IT-кар’єри. На курсі Фронт Енд ви познайомтеся з такими мовами програмування як CSS, HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery на практиці. Програма складена за принципом збільшення складності. Кожен урок містить велику практичну складову, яка допоможе тобі швидко і ефективно освоїти нову професію.

Зазвичай позицію Senior займають інженери з досвідом 4-5 років, і задачі, які вони виконують на проєкті, скоріш за все вони вже вирішували на попередніх проєктах і не раз. Навіть, якщо зʼявляється нова задача для розробника, все одно той досвід, який вже є, допомагає знайти відповіді на складні питання. У цьому дайджесті ви знайдете 11 вакансій для Python-розробників із зарплатою від $5000. Всі запропоновані вакансії передбачають можливість віддаленої роботи або релокацію. Важливо розуміти, що junior-фахівець після курсу – це не junior-фахівець з досвідом роботи в компанії.

Автор: Pavel Lautsevich

Was this article helpful?
Thanks for letting us know!
Feedback
image
Angela is an editorial assistant at Kratom Crazy. Being working as an editor, she is also responsible for studying kratom effects on various health issues.